Apriline®

Suisselle jest szwajcarską, innowacyjną firmą biotechnologiczną, zajmującą się produkcją wyrob.w medycznych dla medycyny estetycznej. Apriline. to najnowszy produkt Suisselle, seria wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Linia produkt.w Apriline. powstała po wieloletnich badaniach, w oparciu o innowacyjną technologię produkcji. Unikalne cechy produktów Apriline. umożliwiają nadanie mu miana idealnego wypełniacza.

Apriline®

APRILINE®
Normal

Najbardziej uniwersalny wypełniacz z linii Apriline. Wskazania: do korekcji płytkich i średnich zmarszczek oraz bruzd. Do modelowania ust. Łatwy w użyciu i zapewniający natychmiastowy, długotrwały efekt.

Główne składniki

Zalecenia

APRILINE® <br>Normal

APRILINE®
Hydro


Kwas hialuronowy delikatnie usieciowany gliceryną. Wskazania: nawilżenie, poprawa napięcia i elastyczności skóry. Natychmiastowy efekt, pozostawiający skórę promienną. Przeznaczony na twarz, szyje, dekolt, ręce, plecy i ramiona. Łatwy w użyciu. Zaleca się 3 do 5 zabieg.w co 3 do 4 tygodnie.

Główne składniki

Zalecenia

APRILINE® <br> Hydro

APRILINE®
Forte


Idealny do korekcji głębokich zmarszczek i bruzd. Doskonale sprawdza się także przy korekcji owalu twarzy oraz odtwarzaniu objętości, jednocześnie poprawiając elastyczność skóry i zwiększając jej jędrność. Łatwy w użyciu. Produkt zapewnia natychmiastowe efekty, pozostawiając skórę rozświetloną i odmłodzoną.

Główne składniki

Zalecenia

APRILINE® <br> Forte